KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell / tusch 13095179

nr 1309 5179

Oscar Reutersvärd

(1915-2002), Sverige

Akvarell / tusch, "Perspective Japonaise", No 469. Signerad. Motivet: 36x26 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 24 februari 2020
kl 18:42:40

Oscar Reutersvärd

Läs mer om Oscar Reutersvärd